HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kurumsal

Yenidoğan Matbaa  2008 yılında Fikri Kandemir Tarafından matbaa hizmetleri, reklam, tabela ve kişisel ürünlerin basılması üzerine kurulmuştur.

Yenidoğan Matbaa hızla büyüyen yapısıyla müşterilerin ihtiyaçlarını en uygun maliyet ile karşılamaya ve ihtiyaçlarına hızlı cevap vermek adına hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Yenidoğan Matbaa sahip olduğu tecrübeyle 2020 yılında Yusuf Elmas ortaklığı ile sektörde lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Teknolojik alt yapısı ve donanımlı personelden aldığı güç ve enerji ile çalışmakta daha büyük başarılara imza atmak için hedeflediği yolda hızla ilerlemektedir.

 

Vizyon

Yenidoğan Matbaa alnında tercih edilen, verimli, lider, kaliteli, en uygun maliyetli, güvenilir olmayı hedeflemektir. Aynı zamanda kendilerini başarıya şartlamış ekibiyle birlikte her zaman gelişmiş teknolojiye sahip kaliteli ve süratli hizmetleriyle özel, tüzel kuruluşların aranılan sektör firması haline gelmeyi; öncü, örnek bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

 

Misyon

Yenidoğan Matbaa yasalara uygun olarak hareket ederek doğa ve çevre yapısını bozmadan ülke ve topluma yararlı olmayı amaçlamaktadır. Gelişmiş araç ve gereçler ile deneyimli, eğitimli, sorumluluk sahibi uzman kadrolar yetiştirmek ve çalıştırmaktır. Esas amacı kaliteli ve güvenirlik açısından örnek gösterilebilir bir seviyeye ulaşmaktır.